Faaliyet Alanlarımız

                                                                      Faaliyet Alanlarımız
 

Hukukun-üstünlüğü-300x199Hukuki konularda yazılı veya sözlü danışmanlık, her türlü sözleşme hazırlanması, mevcut sözleşmelerin uygulanmasının sağlanması, yeni çıkan kanunlar hakkında bilgilendirme, üçüncü kişilerle yapılan müzakere görüşmelerine katılma  gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliğimizi oluşturmakla birlikte, dava takibi, ihtilaf  çözümü ve arabuluculuk  hizmetleri de vermekteyiz.

 

Hukuk ve ceza mahkemeleri, ulusal ve uluslararası tahkim ve arabulucuk kurum ve kuruluşları önünde dava takibi ve ihtilaf çözümü hizmetleri sunmakta, hakem veya arabulucu olarak görev de almaktayız.

 

İdari kurum ve kurullar nezdinde müvekkillerimizi temsil etmekte, gerektiğinde bu kurum ve kurul kararlarını idari yargı organları önüne götürme hizmeti de vermekteyiz.

 

Hukukun tüm alanlarında hizmet vermekle birlikte, faaliyetlerimiz; ticari ceza, enerji, spor, telekominikasyon, yabancı yatırım, dış ticaret, icra-iflas, ticaret, aile, uluslararası insan hakları hukuku alanlarında yoğunlaşmaktadır.