• +90 212 325 23 00
  • Levent Mah. Beyazkaranfil Sok. No:18 Posta Kodu:34330 Beşiktaş/İSTANBUL

HAKKIMIZDA

İzettin Demir Hukuk Bürosu 1994 yılında faaliyete başlamıştır. Alanında uzman avukat kadrolarıyla 25 yıllık meslek tecrübesine sahiptir. Hukukun üstünlüğü ve evrensel hukuk normlarını temel kriter olarak kabul etmektedir. Meslek kuralları ve etiğinden ödün vermeyerek, daima müvekkillerin sorunlarının en kısa sürede, en pratik yöntemlerle, adil bir şekilde çözümü hedeflenmiştir. Etkin ve zoru başaran bir hizmet sunmak suretiyle bu güne kadar yaklaşık 5000’i aşkın müvekkilin 15.000’den fazla dava dosyasında çözüm üretilmiştir.

Büromuz, alanında uzman kadrosu ile; gerektiğinde öncelikli olarak danışmanlık hizmeti sunmakta, danışmanlık hizmeti sonrası iş süreçlerini takip ederek gerektiğinde dava takip aşamasına geçmektedir. Hukuk Büromuzun başlıca faaliyet alanları, Aile Hukuku, Arabuluculuk Hizmeti, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare ve Vergi, Hukuku, İnternet Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Medya, Basın ve Sosyal Medya Hukuku, Patent ve Fikri Mülkiyet Hukuku, Rekabet Hukuku, Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, Uluslararası Adli Yardımlaşma ve İstinabe ve Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularıdır

Müvekkillerimize daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflerken, çalışma alanlarımızla ilgili ulusal ve uluslararası hukuktaki güncel gelişmeleri takip etmek suretiyle sorunlara etik kurallar ve evrensel hukuk normları çerçevesinde, bütüncül çözümler üreterek yaklaşırız. Müvekkillerimizle ilişkilerimizde daima bireysel saygı ve karşılıklı güven unsurunu ön planda tutmak suretiyle, kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. İşimizde sorumluluk bilinciyle hareket ederek, şeffaf bir yönetim tarzı sergileyerek bütün iş süreçleri hakkında müvekkillerimizle bilgi paylaşımı yaparak, daima işbirliği halinde hareket etmeyi temel hedef olarak kabul etmekteyiz.

Adli iş süreçlerimizin tamamı UYAP Bilgi Sistemi üzerinden elektronik imza altyapısı ile yürütülmekte olup, her türlü faaliyetimiz, yargılama süreçlerindeki taleplerimiz e-devlet altyapısı ile uyumlu olarak elektronik ortamda yürütülmektedir. Kurumsal hafızanın korunması ve geliştirilmesi amacıyla birlikte çalışmakta olduğumuz meslektaşlarımız arası bilgi paylaşımı, yine teknolojinin her türlü imkânları kullanılmak suretiyle, elektronik ortamda yapılmakta, iş süreçleri elektronik ortam ve fiziki ortamda eş zamanlı olarak yürütülmektedir.